Hakkımızda

Alodosya.com Firmamız Hakkında Genel Bilgiler

Hakkımızda

1999 yılında Malatya’dan ‘’En kullanışlı ve kaliteli avukat dosyası imalatı yapmak’’ vizyonuyla bu alanda yola çıkan Poza Basım, geçen 21 yıllık süreçte Türkiye’ye adını duyurmayı başarmış ve sektöründe lider konuma gelmiştir. Poza Basım, geniş sektör tecrübesi bulanan dinamik kadrosuyla imalattan raflara kadar sizlere eşlik etmektedir. Avukat dosyaları konusunda ilk günden bugüne sürekli üstüne katarak kendini geliştirmiş ve zamanın tasarım anlayışına göre sektöre şekil vermiştir. Siz kıymetli avukat ve avukat adayı olan müşterilerimize avukat dosyası alanında hizmet vermek adına, son teknoloji makineler ile donattığımız 7/24 işleyen fabrikamız ve tecrübeli personelimiz ile çalışmalara devam etmekteyiz. Bizler müşteri memnuniyetini vizyon edinmiş Poza ailesi olarak sektöre adımızı kazımakta kararlıyız. Öyle ki ürettiğimiz avukat dosyaları konusunda hiçbir firmanın vermediği teminatları gönül rahatlığı ile verebilmekteyiz. Eğer siparişiniz elinize ulaştığında memnun kalmazsanız anında paranızı iade ediyoruz. Üstelik kapıda siparişi elinize aldıktan sonra havale ile ödeme yapma imkânı da sunuyoruz.

Vizyon

  • Müşteri memnuniyeti
  • Satış öncesi ve satış sonrası destek
  • Şartsız koşulsuz iade / değişim
  • Uygun fiyata yüksek performans

Malatya’da kurulmuş ufak bir firma iken yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin taktiri ile artık Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermenin haklı gururu yaşamaktayız.  Avukat dosyası konusunda sektöre damga vuran Poza Basım gelecek hedefleri arasında önce Avrupa sonrada Dünya’ya açılmayı planlamaktadır. Her geçen gün birbirini tekrar etmek yerine, yaptığımız çalışmaların üstüne bir şeyler katarak kendimizi geliştiriyor ve sizlere daha iyi hizmet vermek için yoğun çabayla çalışıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler arasında ;

  1. Avukat Büro Dosyası
  2. Ofis Dosyası
  3. Dava Dosyası
  4. İcra Dosyası
  5. Mahkeme Dosyası

Gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Sizler de bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olanı inceleyerek bizler ile iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sizlerde avukat dosyaları konusunda sipariş vermek ya da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, web sitemizde bulunan seçeneklere göz atabilir ya da iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon & Whatsapp : 0532 334 9742

E-mail : vipavukat@hotmail.com


Yükleniyor ..
Sepetiniz henüz boş.